Sensitiv Imago třídy 60

                          již není dodáván na území EU

Sensitiv Imago 60 je určen především pro distributorská centra, do kosmetických salónů a jiných zařízení, kde se může využít jeho vynikajících schopností testovat různé přípravky: homeopatické, fytoterapeutické, BADy, nutriceutika různých firem.

          Sensitiv Imago třídy 100 (131)

Sensitiv Imago 100 může být použit jako testovací zařízení. Je vyráběn plně v souladu s požadavky na zařízení, pomocí kterých se provádí počítačové testování biologického objektu. Je vybaven stejnými periferními zařízeními jako model Sensitiv Imago 60, ale kvalitou zpracování je mnohem dále.

          Sensitiv Imago třídy 500 (531)

Jedná se o nejlepší model této řady. Oproti dvěma nižším modelům disponuje nejkvalitnějším vybavením a má nejnižší odchylku měření. Sensitiv Imago 500 je modelem, který je nejčastěji používán v praxi.

Tento model je sestrojen tak, aby splňoval i ty nejvyšší nároky klientů. Díky modernímu plnohodnotnému vybavení je schopen zpracovat velké množství informací a zároveň neustále kontrolovat správnost prováděné procedury. Ze všech modelů obsahuje nejvyšší počet SBA snímačů ( 500 čidel ) a zároveň obsahuje moduly pro automatickou kalibraci a nastavení SBA snímačů. Obsahuje také kvalitní modul neustále analyzující stav periferních zařízení.